Made in our factory
from R23.60 per litre
An all-purpose liquid hand soap specially formulated for use in all soap dispensers. Available in Pink and Blue.
| Select | Image | Size | Price | Per litre |
|---|---|---|---|---|
| Single containers | ||||
|
500ML | R35.99 | R71.98 per litre — | |
|
1L | R45.99 | R45.99 per litre save 36% | |
|
5L | R121.99 | R24.40 per litre save 66% | |
|
25L BEST VALUE | R589.99 | R23.60 per litre save 67% | |
| Buy a case same container, bought by the box | ||||
|
500ML x 6 | R194.99 | R65.00 per litre save 10% | |
|
1L x 6 | R248.99 | R41.50 per litre save 42% | |
Prices include VAT. No minimum order, no fuel levies, no hidden packaging fees. Concentrated products dilute per the label, so a litre goes further than it looks.
Your selection
Hand Soap Pink
R35.99 - R589.99
choose a size to see the per-unit price
Hand Wash comes in Pink Bouquet, Fresh Breeze, Herbal, Lavender & Satin Lilly.
FEATURES:
AVAILABLE SIZES:
500ml
INSTRUCTIONS:
Dispense 3 – 5 ml of hand wash on dry hands work into rich lather. Rinse with clean water.
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Select Volume | 1L, 1L x 6, 25L, 500ML, 500ML x 6, 5L |
| Select Brand | Cleaning Warehouse |
Got this one already? We'd love to hear what you think!
Sign in to leave a review - you can review anything you've bought from us before.
One email address — we’ll take it from there.
Reviews
There are no reviews yet.