Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Oxy Hand Washing Powder 2KG
R64.99 - R348.99
1
Made in our factory
from R25.48 per kg
A general laundry detergent for hot and cold water hand and machine washing.
| Select | Image | Size | Price | Per kg |
|---|---|---|---|---|
|
5KG | R135.99 | R27.20 per kg — | |
|
10KG | R261.99 | R26.20 per kg — | |
|
25KG BEST VALUE | R636.99 | R25.48 per kg save 6% |
Prices include VAT. No minimum order, no fuel levies, no hidden packaging fees.
Your selection
High Foam Washing Powder
R135.99 - R636.99
choose a size to see the per-unit price
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Select Weight | 10KG, 25KG, 5KG |
| Select Brand | Cleaning Warehouse |
Got this one already? We'd love to hear what you think!
Sign in to leave a review - you can review anything you've bought from us before.
One email address — we’ll take it from there.
Reviews
There are no reviews yet.